כל אחד יכול -
לשחרר מחסומים ולפתוח דרך ליצירת ביטחון כלכלי

הי, נעים להכיר, קוראים לי שגית כהן ואני נשואה לדקל ויש לנו שתי בנות מקסימות ואני חברת קיבוץ כבר יותר מעשר שנים וגרה בו כבר יותר משלושים שנה!

מה אני עושה? אני מלווה אנשים בתהליכי קבלת החלטות מקדמות ויצירת ביטחון כלכלי והכי אני אוהבת נדל"ן.

זה היה בי תמיד, הרצון לעזור לאחר להגיע מנקודה א' לנקודה ב'. ללוות אנשים בדרך להגשמת המטרות האישיות שלהם, להיות להם לאוזן, לכתף ולעצה. במרוצת השנים מצאתי עצמי נמשכת לליווי ביצירת ביטחון כלכלי בהווה ולעתיד.

במשך השנים ליוויתי הרבה אנשים במגוון תחומים, כולם נוגעים לגישתם לכסף, להתנהלות איתו, לקשיים מולו ולהזדמנויות שבו. אצל רבים זה כלל מחסום, פרדיגמה, קושי שתוקע, דפוסים מהעבר שנותרו ומתנהלים בגדר מה שהיה הוא שיהיה מבלי לעצור לרגע ולחשב מסלול מחדש, להתעדכן, להתחדש. הקשיים הללו הביאו אותם לא מעט מהפעמים אל דרך ללא מוצא, אל ייאוש.  

באני מאמין שהכנתי אני רוצה לשתף אותך בהנחות הבסיס שמלוות אותי בדרכי ליצירת בטחון כלכלי למשפחה הפרטית שלי כדי שתוכלו לאמץ את אלו שיתאימו לכם ויתמכו בכם בדרך שלכם.

הנחות בסיס אלו מלוות אותי מאז גיל 13 (וכבר לפני…) ועד היום כשאני בת 43 וככל שהשנים עוברות אני רואה שהן מוכיחות את עצמן שוב ושוב. בשיחות שאני עושה ביני לבין עצמי אני מרגישה פורצת דרך! שהחיים שלי יכלו ללכת לכיוון אחר לגמרי ושבהחזקתי את המושכות חזק, התגברתי וצלחתי לא מעט אתגרים. אם אני, שבילדותי נחשפתי למציאות שבה ראיתי וחוויתי מחסור וקושי כלכלי, יכולה לחולל כזה מהפך כלכלי– כל אחד יכול. אם אני, שיכולתי ללכת בכל כך הרבה דרכים אחרות בחרתי בכיוון אחד מאוד ברור – כל אחד יכול. הנחות בסיס אלו הן שדחפו אותי ליצר במשך השנים לעצמי ולמשפחתי מציאות כלכלית אחרת שבהחלט נותנת את תוצאותיה במשך השנים ומשנה לשנה יותר ויותר.

אולי זאת הסיבה העיקרית שבזכותה כתבתי את האני מאמין הזה. להראות לך שאפשר, לתת לך הזדמנות לראות ולהבין שאם אני עשיתי את זה – באמת כל אחד יכול. למצוא בעצמכם את העיקר מתוך התפל ולברור בין החשוב לדחוף. להתמקד – ולהצליח.

אני מאחלת לך אומץ, תעוזה והרבה פעולות קטנות בדרך המרתקת והאפשרית ליצירת ביטחון כלכלי.

השאירו שם ומייל וקבלו במתנה את 9 התובנות שלי